O nás

Lékárna v Lošticích je lékárnou základního typu. V roce 2000 oslavila 100 let svého trvání (historie). Lékárna je umístěna v přízemí domu na náměstí v Lošticích vedle radnice. Přímo před lékárnou je možno parkovat.

Rozsah služeb lékárny dle osvědčení zahrnuje výdejní činnost pro veřejnost, výdej na žádanky pro ambulantní zdravotnická zařízení a individuální přípravu léčiv.
Lékárenskou péči poskytují v loštické lékárně tři vysokoškolsky vzdělaní lékárníci – manželé Daniela a Čestmír Běhávkovi a Gabriela Slechanová.

V naší lékárně disponujeme širokým sortimentem léků na recept, odpovídajícím potřebám pacientů z Loštic a spádového okolí, kteří navštěvují jak místní praktické lékaře tak i odborné lékaře v Mohelnici, Zábřehu, Šumperku, Litovli nebo Olomouci. Lék, který nemáme na skladě, Vám zajistíme ještě týž den nebo nejpozději následující den ráno. Při výdeji léku Vám poradíme, jak lék správně užívat, čeho se při jeho užívání vyvarovat, případně předáme další rady nebo informace související s lékem nebo onemocněním.


Kromě léků na recept máme v nabídce:

   ♦   široký sortiment léků volně prodejných

   ♦  velký výběr léčivých čajů, samostatných bylin a ovocných čajů

   ♦  množství vitaminových přípravků a potravinových doplňků

   ♦  kojeneckou a dětskou výživu

   ♦  základní homeopatika

   ♦  obvazový materiál, autolékárničky, další zdravotnický materiál pro domácnost
.           (teploměry, klystýrovací balonky, termofory, kojenecké lahve atd.)

   ♦  přístroje na měření krevního tlaku

   ♦  léčebnou a dětskou kosmetiku

   ♦  některé veterinární přípravky